Перейти до вмісту

ТАЙМЛАПС ДЛЯ БУДІВНИЦТВ ЗА УКРАЇНУ

Прилади для моніторингу будівельних майданчиків та виробництва 4K timelapse відео для України

Послуга під ключ

Наші професійні прилади timelapse знімають високоякісні зображення та оснащені програмним забезпеченням, яке дозволяє довгостроково контролювати будівельні роботи. Вони призначені не тільки для дистанційного моніторингу будівельних майданчиків, промислових підприємств, логістики та подій, але й для таймлапсу для відео будівельних майданчиків у рекламних цілях.

Поговоріть з нашими експертами

Ми допоможемо вам знайти рішення, що відповідає вашим потребам, для проекту Timelapse Ukraine
Mail: info@timelapselab.org.ua / мобільний: +39 347 8247830 / адресу: Mykoly Vasylenka St, 7, Kyiv, Ucraina, 03124

Наші Послуги

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Віддалений моніторинг будівельних майданчиків в Україні

Завдяки виділеній платформі ви можете здійснювати віддалений моніторинг будівельних майданчиків в Україні та оцінювати хід робіт 24/7.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Пульт

Керуйте та змінюйте налаштування свого пристрою в будь-який час віддалено.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Надійність

Пристрої Timelapselab розроблені для екстремальних умов і не потребують обслуговування та періодичних перевірок на місці.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Монтаж пристроїв таймлапсу для будівельних майданчиків в Україні

Пристрої Timelapselab поставляються готовими до встановлення. Кадрування калібрується дистанційно.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Стійкий до погодних умов

Ми розробляємо наші пристрої таким чином, щоб витримувати будь-яку температуру або несприятливі погодні умови.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Попередження про аномалії

Ви отримаєте швидке сповіщення у разі виявлення порушень або збоїв у роботі системи.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Конфіденційність

Програмне забезпечення виявляє та розмиває обличчя, тіла, номерні знаки, транспортні засоби або місця, щоб зробити всі фотографії та відео сумісними з конфіденційністю.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Висока якість

Пристрої Timelapselab виготовляються з найкращих матеріалів і пропонують змінні об’єктиви високої роздільної здатності.

Timelapse za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Відео 4K

Timelapselab пропонує автоматично згенероване відео з проміжком часу або створює відео високої чіткості за запитом.

marketing za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

підключення до інтернету

Зображення зберігаються на централізованому сервері. Усі дані завжди доступні на платформі. Для цього ми використовуємо SIM-карти.

marketing za građevinarstvo u Bosni i Hercegovini

Доставка

Наші пристрої для зйомки часу підключаються та працюють. Вони легко можуть бути встановлені будь-ким і можуть бути відправлені по всьому світу.

Пристрої виробляються компанією Timelapselab і поставляються по всьому світу вже в робочому стані та готові до моніторингу.
Активація не потрібна.

Новий спосіб розповісти історію вашої компанії – маркетинг для будівництва в Україні

Зробіть відео для тривалих подій, комбінуючи кадри, зняті в регулярні проміжки часу. Ви можете стежити за розвитком події надто довго, щоб побачити її в реальному часі всього за кілька секунд. Це новий спосіб маркетингу будівництва в Україні.

Багато великих компаній уже випробували наші пристрої для моніторингу промислових підприємств, будівельних майданчиків, зон обмеженого доступу, верфей або наземних установок.

З нашим сервісом ви можете контролювати свої будівельні майданчики в усіх містах України, таких як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Леополі, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь..

Time lapse video Bosna i Hercegovina

Багато місяців, підсумовані за кілька секунд

За запитом ми створюємо відео у високій роздільній здатності з проміжком часу, у якому всі фотографії будуть організовані для створення послідовності кадрів, які складуть професійне відео відповідно до ваших вимог.

Інструмент спілкування

Відстежуйте та оцінюйте дистанційно хід роботи вашої діяльності 24/7. Крім того, ви можете ділитися відео моніторингу з колегами та філіями, ділитися відео з проміжком часу на своєму веб-сайті та в соціальних мережах, ділитися відео 4K для рекламних цілей.

З нашим сервісом ви можете контролювати свої будівельні майданчики в усіх містах України, таких як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Леополі, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь.

Time lapse video Bosna i Hercegovina
Time lapse video Bosna i Hercegovina

AI Detections and PPE Alerts – Системи віддаленого спостереження та рішення безпеки будівельних майданчиків в Україні

Лабораторія Timelapse постійно працює над розробкою нових технологій і реалізацій, щоб гарантувати індивідуальне обслуговування клієнтів. Давайте подивимося, як працюють системи дистанційного спостереження та рішення безпеки на будівельному майданчику. З цієї причини нещодавно ми розробили систему безпеки на роботі, яка за допомогою штучного інтелекту забезпечує надсилання сповіщень у разі відсутності на робочому місці засобів індивідуального захисту, таких як шоломи та інші системи захисту. Так само програмне забезпечення, розроблене TimelapseLab, виявляє та підраховує людей і транспортні засоби, присутні на зображеннях (приклад: екскаватори, автовишки тощо). Потім зібрані дані обробляються та відображаються у вигляді графіка, доступного клієнту. Ми працюємо над інтеграцією з BIM, цифровою інформаційною системою будівлі, що складається з 3D-моделі, інтегрованої з фізичними, робочими та функціональними даними будівлі.

TLA8

ФІКСОВАНИЙ ПРИСТРІЙ ВИСОКОЇ РОЗДІЛЬНОСТІ

Інноваційний пристрій TLA8, стійкий до найнесприятливіших погодних умов. Відсутність проникнення пилу; повний захист від контакту (захист від пилу). Тимчасовий захист від занурення у воду.

FIKSNI UREĐAJ VISOKE REZOLUCIJE BOSNIA
Softver za zaštitu privatnosti - Nadzor gradilišta u Bosni i Hercegovini

Програмне забезпечення для конфіденційності – Огляд будівельних майданчиків в Україні

Пристрої для відеоспостереження на будівельних майданчиках в Україні оснащені програмним забезпеченням, яке автоматично виявляє та розмиває всі конфіденційні дані на зображеннях, такі як обличчя, тіла, номерні знаки, транспортні засоби та зовнішні місця. Програмне забезпечення Timelapselab Privacy може негайно видаляти знімки з людьми та повідомляти про ті, на яких немає людей або конфіденційних даних.

Ваша приватна зона

Що ви знайдете на своїй інформаційній панелі?
Індивідуальні фотографії, щотижневий zip, цілий місяць знімків. Ви зможете керувати всіма пристроями та кадрами, отримувати сповільнене відео для перевірки статусу та розвитку проектної діяльності та багато іншого.

Система оповіщення – системи дистанційного спостереження за будівельними майданчиками

Платформа для систем віддаленого спостереження для будівельних майданчиків надсилає швидкі сповіщення у разі аномалій, таких як збої в електроживленні на місці та доступ у неробочий час. Повідомленнями попереджень легко керувати, встановивши активацію та частоту надсилання.

Встановивши час роботи сайту, ви отримаєте повідомлення на електронну пошту в разі виявлення зловмисників. Повідомлення попередження буде негайно надіслано електронною поштою, щоб завжди тримати ваш будівельний майданчик під контролем і запобігти будь-яким незручностям.

Типи сповіщень: несправність, контроль доступу, сповіщення про погоду, вторгнення людей або транспортних засобів на будівельний майданчик у неробочий час, ідеально підходить для проекту Timelapse Ukraine.

Softver za zaštitu privatnosti - Nadzor gradilišta u Bosni i Hercegovini

Одна веб-платформа для простого та ефективного використання віддалений моніторинг будівельних майданчиків

Softver za zaštitu privatnosti - Nadzor gradilišta u Bosni i Hercegovini

PDF

Відкрийте для себе інноваційне програмне забезпечення для надійного дистанційного моніторингу ваших будівельних майданчиків і підвищення продуктивності.

1.057.785

Всього годин моніторингу

0

Хвилини переривання

6.346.707

Зображення збережено на платформі

Деякі з наших відео з проміжком часу

Компанії, які нам довіряють

Розраховуйте на нас

Віддалено контролюйте свій будівельний майданчик за допомогою Timelapselab

Mailinfo@timelapselab.org.ua
мобільний: +39 347 8247830
адресу: Mykoly Vasylenka St, 7, Kyiv, Ucraina, 03124